Eurorepar Car Service, 70’i aşkın ilde 255 noktaya ulaşacak

Eurorepar Car Service, 70’i aşkın ilde 255 noktaya ulaşacak
Stellantis Türkiye Parça ve Servisler Genel Müdürü Mehmet Akın, "Türkiye’de 9 ana depo üzerinden dağıtım yapıyoruz. Yıl sonu hedefimiz 70’den fazla şehirde 255 servis noktasına ulaşmak” dedi.

Stellantis çatısı altında dünya çapında çok markalı bakım ve onarım hizmet ağı Eurorepar Car Service, Türkiye’deki çalışmaları ve kusursuz hizmet anlayışıyla güçlü bir büyüme ortaya koyuyor. Sektörün önde gelen etkinlik ve organizasyonlarıyla tüketicilerin karşısına çıkmaya devam eden Eurorepar Car Service, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen uluslararası otomotiv sektörü profesyonellerinin buluşma noktası Automechanika İstanbul 2024 fuarında da yerini alarak gövde gösterisi yaptı.

Eurorepar Car Service, sektörünün zirvesinde!

Nisan ayında İstanbul’da 60’tan fazla ilden 150’ye yakın kişinin katılımıyla gerçekleştirilen bayi toplantısıyla gelecek hedeflerini masaya yatıran Eurorepar Car Service, bayileriyle tekrar bir araya geldiği Automechanika fuarıyla çalışma modelini potansiyel iş ortaklarıyla değerlendirme fırsatı yakaladı. Eurorepar Car Service’in araçlarına en doğru bakım hizmetini satın almak isteyenlerin ilk durağı olmayı sürdürdüğünü ifade eden Stellantis Türkiye Parça ve Servisler Genel Müdürü Mehmet Akın, “Aynı hedefe koştuğumuz bayilerimizle nisan ayının ardından bu sefer de Automechanika fuarında buluştuk. Satış sonrası hizmetlere yönelik önemli hedeflerimiz ve net bir stratejimiz var, bunların üzerinden yeniden geçtik” dedi. Eurorepar Car Service için 2023 yılını çok başarılı geçtiğini hatırlatan Mehmet Akın, “Araç sahipleri için güvenilir ve kaliteli bakım ihtiyacını karşılamak için durmadan çalışıyoruz. Eurorepar Car Service olarak ana hedefimiz Türkiye’de zincir servisler arasında, yaygınlık, bilinirlik ve üstün hizmet konularında ilk sırada olmak. Çalışmalarımız ve müşterilerimizin bize olan bağlılığı sayesinde 2023 yılını 66 şehirde toplam 194 servis noktasıyla tamamladık. Geçtiğimiz yıl itibarıyla dünya genelindeki Eurorepar Car Service teşkilatları arasında 7’nci, Avrupa’da ise 6’ncı sıradayız. Şirket olarak bugün itibarıyla 200 servis noktasının üzerine çıktık. Teşkilat olarak bulunduğumuz il sayısı bakımından sektörümüzün en yaygın şirketi konumunda bulunuyoruz” diye konuştu.

Uluslararası uzmanlık ve yedek parça desteği!

Tüm binek ve hafif ticari araçlar için servis, kontrol, bakım ve onarım hizmeti sunan Eurorepar Car Service, uluslararası uzmanlığıyla lojistik desteği ve geniş yedek parça ürün gamına erişimi ile öne çıkıyor. Servis ve kontrol işlemlerinden periyodik bakıma; lastik, akü, debriyaj, egzoz ve fren bakımından klima kontrolleri ve gaz dolum hizmetine kadar geniş çaplı hizmet anlayışıyla çalışan Eurorepar Car Service, mekanik onarımların yanı sıra diyagnostik teşhis de gerçekleştiriyor.

OTOPODYUM

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.