Nagarro + MBIS, Otomotivin Geleceğini Dijital Dönüşümle Şekillendiriyor

Nagarro + MBIS, Otomotivin Geleceğini Dijital Dönüşümle Şekillendiriyor
Türkiye’nin ilk SAP Gold Partner’ı Nagarro + MBIS, otomotiv sektöründeki şirketlerin rekabette bir adım öne geçmelerine destek olacak dijitalleşme süreçlerinde yol haritası çiziyor.

Dijital teknolojilerin yarattığı eşsiz imkânlar, iş süreçlerini hızlandırıp verimliliği artırarak rekabet dinamiklerini değiştiriyor. Hızla değişen endüstri koşullarına adapte olmak için dijitalleşmeyi süreçlerine dahil eden sektörlerin başında otomotiv geliyor. Elektrikli araçlarla yeniden şekillenen otomotiv endüstrisinde zorlu rekabet ortamında bir adım önde olmak ve müşteri beklentilerini karşılamak için dijitalleşme, diğer sektörlerden daha yoğun olarak süreçlere dahil ediliyor. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de otomotiv şirketleri yeniden şekillenen bu rekabet ortamında öne çıkabilmek için dijital dönüşümden destek alıyor.

Türkiye’nin ilk SAP Gold Partneri Nagarro + MBIS, en güçlü olduğu alanlardan biri olan otomotiv sektöründe, maliyet ve zaman kayıplarına neden olan geleneksel süreçleri geride bırakıp daha verimli iş süreçlerini sisteme dahil etmek isteyen müşterilerine SAP çözümleriyle destek oluyor. Nagarro ile birleşmesinden sonra küresel alanda da trendleri daha yakından takip eden Nagarro + MBIS, sektörünün lideri olmak isteyen otomotiv markalarının geleceğe hazırlıklı bir şekilde ilerlemeleri için yol haritası çiziyor.

Bulut teknolojilerden faydalanıyor

Süreçleri hızlandıran ve doğru yönetilmesini sağlayan SAP, en güncel ve kanıtlanmış iş süreçleri sayesinde şirketlere hızlı adaptasyon ve süreç standardizasyonu sağlıyor. Bunun yanı sıra ihtiyaca göre aktifleştirilebilen hazır iş süreçleri, esnek ve hızlı çözümler sunuyor.

Yapay zekâ ile desteklenen analitik veri analizi, işletmelerin akıllı kararlar almasına destek olurken, Nagarro + MBIS en güncel veri akışıyla gerçek zamanlı bilgiler oluşturuyor. SAP, ayrıca kullanıcı deneyimini geliştirerek iş verimliliğine de etki ediyor ve hata riskini minimuma indiriyor. SAP S/4HANA Cloud ise bulut tabanlı yapısı sayesinde basit bir şekilde ölçeklenebilirken kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde kolay kullanılıyor. SAP S/4 HANA Cloud’un sahip olduğu modüler bulut mimarisi, diğer “SAP Bulut Çözümleri” ile hızlı entegrasyon sağlıyor.

Veriye dayalı planlama yapıyor

SAP, değişen rekabet koşullarına hızla ayak uydurulmasını sağlarken yapay zeka, makine öğrenimi ve nesnelerin interneti gibi teknolojilerle müşterilere en güncel deneyimleri sunuyor. Veriye dayalı planlama ile maliyetleri düşürüp hem insan kaynağını hem de maliyetleri daha verimli yönetebiliyor.

cenk-saliho-lu.jpg

Nagarro + MBIS Genel Müdürü Cenk Salihoğlu, “Dijitalleşme otomotiv sektörünün en büyük öncelikleri arasında geliyor. Küresel pazarlarda olduğu gibi Türkiye pazarında da otomotiv sektörünün lider şirketleri, dijital teknolojileri benimseyerek rekabet ortamını şekillendiriyor. Sektörün öncü firmalarıyla yaptığımız çalışmalarda SAP'nin S/4HANA Cloud çözümü ve yapay zeka temelli yazılımlarla otomotivde dijital dönüşüm hareketine liderlik ediyoruz” şeklinde konuştu.

OTOPODYUM

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.