Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışmasında ödüller sahiplerini buluyor

Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışmasında ödüller sahiplerini buluyor
Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından Türkiye otomotiv sektöründe katma değerli ürün ve teknolojileri geliştirmek amacıyla düzenlenen Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması’nda ödüller, 25 Ekim'de sahiplerini bulacak.

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından Türkiye otomotiv sektöründe katma değerli ürün ve teknolojileri geliştirmek amacıyla düzenlenen Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması’nda ödüller, 25 Ekim tarihinde Bilişim Vadisinde düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. Türkiye otomotiv sektörünün ihracattaki tek koordinatör birliği olan OİB’in Ticaret Bakanlığı desteği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) koordinatörlüğünde bu yıl 12.incisi düzenlediği yarışma, “Sürdürülebilirlik” teması ile gerçekleştirilecek.

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik ile OİB Denetim Kurulu Üyesi ve OGTY Yürütme Kurulu Başkanı Ömer Burhanoğlu ev sahipliğinde düzenlenecek yarışma, sektör profesyonellerinden akademisyenlere, girişimcilerden öğrencilere kadar çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapacak. Yarışmada, sektörde fark yaratacak yenilikçi projelere toplam 1 milyon 200 bin TL nakdi ödülün yanı sıra, İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezinde proje geliştirme, İTÜ Big Bang sahnesinde yarışma ve otomotiv sanayinin deneyiminden ve geniş ağından faydalanma gibi ayrıcalıklar da sunulacak.

Teknoloji Editörü ve Sunucu Ahmet Can’ın moderatörlüğünü yapacağı 12. Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışmasında, “Elektrikli Araçlar ve Ötesi” ve “Yeni Nesil Enerji Çözümleri” ve “Sürdürülebilirlikte Yeni İş Modelleri” başlıklı panellerde alanlarında başarılı isimler görüşleriyle programa renk katacak.

program-tr-17102023-page-0001.jpg

OTOPODYUM

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.