RS Otomotiv yönetimine iki tecrübeli isim eklendi

RS Otomotiv yönetimine iki tecrübeli isim eklendi
2024 yılı itibarıyla grubun Yönetim Kurulu’na dahil olan Turgut Yüksekdağ ve Esra Hepileri, şirketin istikrarlı büyüme stratejisine katkıda bulunacak.

Kurulduğu 2009 yılından bu yana satış sonrası hizmetlerine öncülük eden RS Otomotiv Grubu, yeni döneme güçlü bir giriş yaptı. Yönetim Kurulu Başkanlığını Ünal Ünaldı’nın üstlendiği, Tur Assist Genel Müdürü Timur Turan Selçuk ve RS Assurance Genel Müdürü Nihal Asker’in de Yönetim Kurulu üyesi olarak görev aldığı RS Otomotiv Grubu’nun Yönetim Kurulu’na 2024 itibariyle; 35 yılı aşkın otomotiv sektörü deneyimine sahip, sektörün tecrübeli isimlerinden Turgut Yüksekdağ, ve 30 yılı aşkın uluslararası şirket ve finans sektörü deneyimi bulunan Esra Hepileri dahil oldu.

2024 yılının ocak ayında gerçekleşen yeni dönem Yönetim Kurulu’nda Turgut Yüksekdağ Yönetim Kurulu Üyesi, Esra Hepileri ise Yönetim Kurulu Danışmanı olarak görevlerine başladı.

Yenilikçi hizmetlerle güncel ihtiyaçlara cevap vererek hem otomotiv hem de sigortacılık sektöründe değişime ve gelişime katma değer sağlayacak RS Otomotiv Grubu, güçlendirilmiş yeni Yönetim Kurulu kadrosu ile dengeli büyüme stratejisine istikrar kazandıracak.

esra-hepileri.png

Esra Hepileri Hakkında

1993 yılında Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Hepileri, 2011 yılında Insead bünyesinde Liderlik Geliştirme Programı’nı, 2013 yılında Bilgi Üniversitesinde Finans ve Bankacılık Yüksek Lisansını tamamladı.

Finans sektöründe ve çok uluslu şirketlerde yaklaşık 30 yıl farklı disiplinler arası yöneticilik ve Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. RS Otomotiv Grubu ile 2023 yılından itibaren danışmanlık faaliyetleri devam etmekte olup, 2024 yılında Yönetim Kurulu Danışmanı olarak destek olmaktadır.

turgut-yuksekdag.png

Turgut Yüksekdağ Hakkında

1972 yılında İstanbul’da doğan Yüksekdağ, Şişli Endüstri Meslek Lisesi Motor Bölümü’nün ardından Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdi. 1987 yılında Mercedes-Benz’de başladığı otomotiv sektöründe, Hyundai ve Lamborghini’ de servis ve satış sonrası hizmetler bölümlerinde müdür görevi üstlendi.

2002 yılında Arexons ile geçiş yaptığı araç bakımı alanında, 10 yıl Sonax’ da üst düzey yöneticilik yaptı.

2013 yılında Kurucu Ortak ve Genel Müdür olarak Auto Club’ı kurdu. 2018 yılından itibaren YouTube’da Auto Club isimli programı ve 2021 yılından itibaren radyoda otomobil üzerine programlar yapmaktadır.

OTOPODYUM

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.