JAECOO, Kentsel Off-Road SUV Dünyasında Yeni Bir Trend Başlatıyor

JAECOO, Kentsel Off-Road SUV Dünyasında Yeni Bir Trend Başlatıyor
Chery’nin Premium Off-Road markası JAECOO, ilk modeli J7’yi, “2023 JAECOO Uluslararası Kullanıcı Ekosistemini Birlikte Oluşturma Konferansı”nda sergileyerek, kullanıcıların takdirini kazandı.

Chery Group’un, kullanıcılarıyla birlikte farklı ve sınırsız Off-Road yaşam tarzları yaratma felsefesine bağlı kalan premium markası JAECOO, geçtiğimiz günlerde düzenlenen “2023 JAECOO Uluslararası Kullanıcı Ekosistemini Birlikte Oluşturma Konferansı”nda, Off-Road kültürünü çevre dostu teknolojilerle harmanlama konusundaki en güncel başarılarını tüm yönleriyle gözler önüne serdi. “Klasik Off-Road Genleri” ve “Öncü Akıllı Teknoloji” ile şehir içi Off-Road yaklaşımında yeni bir trende öncülük eden marka; tarzı, kaliteyi, performansı ve konforu rafine bir şekilde sunabilen ilk modeli J7’yi de kullanıcılara deneyimleme şansı sağladı. JAECOO J7’nin, küresel kent elitlerinin şehir içi ulaşım ve uzak keşiflere yönelik ikili ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılaması hedefleniyor.

Kentli elitlere teknolojik estetik!

JAECOO J7, çok sayıda düz çizgi ve köşeli hatlar sayesinde gelişmişlik ve güç vurgusu yapıyor. J7, önden bakıldığında altıgen formlu geniş ön ızgarası ile keskin matris LED farları bir araya getirerek iddialı bir tavır ortaya çıkarıyor. Yandan bakıldığında şık bir profil göze çarpıyor ve yüksek omuz çizgisi, dinamizm vurgusu yapıyor. Arka kısımda ise ön ızgarayı hatırlatan, boydan boya kristal LED arka aydınlatmalar, karakteristik ve tanıması kolay bir görsel imza oluşturuyor. J7, genel tasarım yaklaşımı kadar ayrıntılardaki özenli işçiliğiyle de Off-Road modellerin geleneksel görsel algılarını altüst ederek, “Daha modaya uygun, daha havalı, daha çılgın” bir tasarım şöleni ortaya koyuyor.

jaecoo-j7-2.jpg

Akıllı sürüşten akıllı eğlenceye kapsamlı çözümler!

Akıllı teknoloji çağında, modern kent elitleri, her zamankinden daha fazla, ileri teknolojiye yöneliyor. Gelişmiş akıllı teknolojilerle entegre edilen bir araç, seyahat gereksinimlerine daha fazla uyum sağlıyor. Bu eğilime cevap veren JAECOO J7, kör nokta algılama ve entegre seyir yardımcısı gibi gelişmiş sürüş destek sistemleriyle, sürüş konforunu ve güvenliğini önemli oranda arttırıyor. Ayrıca Qualcomm Snapdragon 8155 çipi ile, araç-insan etkileşimini daha dinamik hale geliyor. SONY hoparlörler ve panoramik görüntüleme gibi teknolojiler, kullanıcılara akıllı sürüşten akıllı eğlenceye, kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunuyor.

Şehirli ama yine de Off-Road!

J7, yeni bir arazi aracı trendi başlatıyor. J7’nin en güçlü yönlerinden biri, üstün arazi becerilerine sahip olması. Özel olarak tasarlanan “ARDIS-Akıllı Tüm Yollarda Sürüş Sistemi”; şehir, çöl, dağ ve su geçişi dâhil olmak üzere 7 farklı senaryoda akıllı ve verimli sürüş kontrolü sağlayarak üstün bir performans sunuyor. J7, ayrıca 7 vitesli çift kavramalı şanzımanla kombine edilen 1.6 litrelik turbo beslemeli benzinli bir motorla donatılıyor. Bu ikili, akıcı ve güçlü sürüş sağlarken, “Şehirli ama yine de Off-Road” yaşam tarzını en iyi şekilde tamamlıyor.

J7’nin gövdesinde yüzde 80 oranında yüksek dayanımlı çelik bileşen bulunuyor. Bu da 23.000 Nm/dereceye ulaşan gövde burulma rijitliği sağlıyor. Bu özellikler, aracın gövdesinin farklı koşullar altında deforme olmasını önlüyor, güvenliği artırıyor ve sürücünün arazi performansının keyfini tam anlamıyla sürmesine olanak tanıyor.

Olağanüstü performansa ve yüksek estetik değere sahip şehirli bir Off-Road SUV olan J7, tasarımı, akıllı sistemleri ve üstün güvenlik seviyesiyle kalıpları kırarak tüketicilerin geleneksel Off-Road algılarına meydan okuyor. J7, gelecekteki macera yolculuklarında “Off-Road Yapabilen Şehirli SUV” araçların geliştirilmesine öncülük etmeye devam ederek, daha farklı ekstrem senaryolara girişerek ve yeni yolculuklara çıkarak; kaşiflere daha fazla olasılık ve keyif sunacak.

OTOPODYUM

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.