İnci Radar’dan Girişimci Firmalara İnovasyon Çağrısı

İnci Radar’dan Girişimci Firmalara İnovasyon Çağrısı
Maxion İnci Jant Grubu; “Jant Yüzey Koruması” ve “Hibrit Malzemelerle Çok Parçalı Jant/Lastiksiz Jant” başlıklarında uluslararası inovasyon çağrısı kapsamında girişimcileri inovasyona davet etti.

İnci Holding’in açık inovasyon programı İnci Radar, girişimcilere otomotivin geleceğini şekillendirme fırsatı sunuyor. İnci Radar, Maxion İnci Jant Grubu’yla birlikte girişimci firmalara “Jantın zarar görmesini önlemek için yeni yüzey koruması belirlememize yardımcı olun” çağrısında bulundu. Çağrıya katılmak isteyen firmalar, başvurularını 30 Haziran 2023 tarihine kadar https://inciradar.com/ üzerinden yapabilecekler.

Üç modüllü kapsayıcı yapısı ile geliştirdiği teknolojiye değer katan İnci Radar, teknoloji alanında faaliyet gösteren girişimcileri, İnci Holding ve ağındaki tüm profesyonellerle bir araya getirerek girişimcilere işlerini büyütme, sektör oyuncuları ise mevcut sorunlarına çözüm fırsatları bulabilecekleri bir ekosistem sağlıyor.

3 farklı alanda destek sunuyor

Karşılıklı sinerji oluşturulabilmesi için İnci Radar’a, İnci Holding’in stratejik odak alanlarıyla paralel şekilde enerji depolama, Endüstri 4.0, otomotiv, tedarik zinciri-lojistik ve endüstride sürdürülebilirlik alanlarında çözüm sunacak teknoloji şirketleri başvurabiliyor. Program, ağ oluşturma, mentorluk-danışmanlık ve doğrudan yatırım fırsatı olmak üzere 3 farklı alanda sunduğu desteklerle, girişimcilere büyüme odaklı değer katmayı amaçlıyor.

Programa kabul edilen girişimler, İnci Holding ve ağında yer alan sanayi kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, kamu kuruluşları, yatırımcılar ve mentorlar gibi tüm paydaşlara ulaşma fırsatı yakalıyor; bu girişimlere ayrıca eşleştirme ve danışmanlık desteği de sunuluyor. Teknoloji firmasının geliştirdiği çözüm önerisi, İnci Holding Grup şirketlerinin ve tedarikçilerinin iş problemlerine yönelik ise Pazar Uyumu Testi de yapılabiliyor.

İnci Radar girişimcileri yatırım fırsatları için ise, İnci Holding’in stratejik yatırımcısı olduğu Vinci Girişim Sermayesi şirketiyle doğrudan görüşme ve kendini tanıtma imkanı bulabiliyor.

OTOPODYUM

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.