Otokonfor, 30 günlük yatırım turuna başlıyor

Otokonfor, 30 günlük yatırım turuna başlıyor
OtoKonfor Marka Başkanı Özgün Yalın, “Yüzde 20 ek fonlama ile azami 9,6 Milyon TL’lik yatırım arayışıyla 7 Ağustos Pazartesi gününden itibaren Startup Burada Platformu’nda yatırım turuna başlıyoruz" dedi.
Otomotiv sektörüne teknolojik altyapısıyla yenilikçi çözümler üreten OtoKonfor, yeni yatırım turu serüvenine başlıyor. Hali hazırda Startup Burada Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’ndan 4 Milyon TL yatırım taahhüdü alan marka, 190 Milyon TL değerleme üzerinden 8 Milyon ile çıkacağı yatırım turunda yüzde 20 ek fonlama ile azamı 9,6 Milyon TL’lik yatırım arayışında olacak. 30 günlük yatırım turu, 7 Ağustos Pazartesi günü saat 10:00’da Startup Burada Platformu’nda başlayacak.

otokonfor-gorsel-22.jpg

Konuya dair detayları paylaşan OtoKonfor Marka Başkanı Özgün Yalın, “Kampanya kapsamında yatırım yapan her yatırımcıya yaptıkları toplam yatırım tutarının yüzde 10’u kadar ilave bedelsiz pay verilirken, 200 bin TL üzerinde yatırım yapan yatırımcılara, yaptıkları toplam yatırım tutarının yüzde 20’si kadar ilave bedelsiz pay verilecek. Otokonfor’un, “bedelsiz hariç” yüzde 4,21 ile yüzde 5,05 aralığındaki paylarını paya dayalı kitle fonlaması ile arz edileceği belirtilirken; yatırım turuyla ilgili detaylı bilgilere Startup Burada Platformu’ndan erişilebiliyor. Elde edeceğimiz yatırım ile hizmet sağlayıcı ekibimizi geliştirilmeyi hedefliyoruz. Ayrıca reklam ve pazarlama çalışmalarına ağırlık verirken, uygulamamızın altyapı iyileştirmelerine de süreklilik kazandıracağız.” şeklinde konuştu.
OTOPODYUM

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.