PETRONAS Madeni Yağlar'ın EMEA Bölgesi Yönetimi değişti

PETRONAS Madeni Yağlar'ın EMEA Bölgesi Yönetimi değişti
Yeni model, Orta ve Kuzey Avrupa İş Birimi Başkanı Bart Janssen, İberya İş Birimi Yöneticisi Luca Gabella, İtalya ve Afrika İş Birimi Yöneticisi Ciro Lupo ve Türkiye ve Ortadoğu İş Birimi Yöneticisi Burak Işıldak tarafından yönetilecek.

PETRONAS Madeni Yağlar (PLI), 1 Eylül 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere EMEA bölgesi liderlik ekibini stratejik olarak yeniden yapılandırdı. Yapılan değişiklikler, müşteri odaklı iş modelindeki gelişimin arkasından geldi ve şirketin EMEA bölgesindeki pazar dinamiklerine ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt verme yeteneğini artırmak için tasarlandı.

Yeni model, Orta ve Kuzey Avrupa İş Birimi Başkanı Bart Janssen, İberya İş Birimi Yöneticisi Luca Gabella, İtalya ve Afrika İş Birimi Yöneticisi Ciro Lupo ve Türkiye ve Orta Doğu İş Birimi Yöneticisi Burak Işıldak tarafından yönetilecek olan dört ayrı iş biriminden oluşuyor. Bu iş birimleri, iş modelinin sürdürülebilirliğini sağlamak için temel finansal göstergelerle birlikte PLI'ın stratejik gündemi ve ticari sonuçlarını yönlendirme sorumluluğuna sahip olacak.

Yeni atamaların yanı sıra Jose Eliseo Abascal Di Giulio, departmanlar arası ve içindeki etkileşimi daha da geliştirmek ve uçtan uca müşteri deneyimi sağlamak üzere Pazarlama, Müşteri Hizmetleri ve Müşteri Mükemmelliği işlevlerini içerecek şekilde yeniden düzenlenen EMEA bölgesi pazarlama organizasyonunun liderliğini üstlenecek.

İş Birimi Yöneticileri, Nisan 2023'te atanan EMEA Bölge Yöneticisi Giuseppe Pedretti'ye bağlı olacak.

burak-isildak-01-001.jpgBURAK IŞILDAK, Türkiye ve Orta Doğu İş Birimi Başkanı

Madeni yağ sektöründe 24 yıllık deneyime sahip olan Işıldak, 1998 yılından bu yana PLI'da çalışıyor. Başlangıçta Türkiye ve Orta Doğu'daki satışları yönetti ve bölgenin pazar müdürü oldu. Şimdi ise İş Birimi Başkanı olarak bölgeye liderlik ediyor, yeni satış stratejilerini uyguluyor ve kapsamlı pazar bilgisiyle PLI'ın Türkiye ve Orta Doğu'daki büyümesine önemli katkılarda bulunuyor.

OTOPODYUM

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.